608 051 942 / 504 004 470

Warsztat samochodowy Warszawa Okęcie

Profesjonalny, wyspecjalizowany serwis samochodowy Warszawa, Mechaniczno, blacharsko, lakierniczy.


Oferujemy szeroki zakres usług diagnostycznych i naprawczych.


Nasza usługa obejmuje pełną naprawę mechaniczną oraz diagnostykę komputerową przy użyciu elektronicznego urządzenia diagnostycznego i pomiarowego. Urządzenie diagnostyczne posiada aktualne oprogramowanie, pozwalające na szybkie zlokalizowanie awarii i ich usunięcie oraz pozwala na profesjonalną naprawę.


Właściwa diagnostyka jest kluczem do skutecznej naprawy samochodu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej diagnozy, wykonanej przez doświadczonych mechaników, z doświadczeniem, używających nowoczesnego sprzętu, skontaktuj się z nami.


RedAutoSerwis to warsztat samochodowy zajmujący się kompleksową naprawą Twojego samochodu.


Świadczymy usługi w zakresie napraw blacharskich i lakierniczych. Zapewniamy profesjonalne podejście i dokonanie naprawy przy użyciu markowych oraz oryginalnych części zamiennych, satysfakcjonujących klienta. Oferujemy bezgotówkowe rozliczenia z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, w ramach napraw OC i AC. Posiadamy samochody zastępcze na czas naprawy


Jesteśmy partnerem wiodących sieci i hurtowni motoryzacyjnych oraz dealerów samochodowych, zajmujących się dostarczaniem i sprzedażą części i osprzętu najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach. Utrzymujemy najwyższe standardy obsługi klienta, czego dowodem są pozytywne opinie naszych klientów. Nasz warsztat samochodowy gwarantuje niezawodność i profesjonalizm naszych usług.Sprzedaż części - sklep


Oferujemy również duży wybór części zamiennych i akcesorii po cenach dealerskich. Klient może uzyskać niezbędne części do swojego samochodu, zgodne z jego oczekiwaniem i gwarancją niezawodności, celem dokonania własnoręcznej naprawy.Zaletą naszych usług jest to, że właściciel monitoruje przebieg naprawy wykonywaną przez mechanika i uczestniczy w procesie naprawy.Staramy się, aby każdy klient był zadowolony i chętnie korzystał, w razie potrzeby, z kompleksowej obsługi w naszym warsztacie. Wzrastająca liczba nowych klientów, potwierdza satysfakcję i zadowolenie klientów, i jest potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług.Warsztat znajduję się w Warszawie - Okęcie,przy ul. B. Gidzińskiego 31Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

BESbswy
Strona wykonana kreatorem WEBatom.pl